UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA

Kancelaria Wilijewicz i Partnerzy pomaga firmom i osobom fizycznym w kryzysie znaleźć przyczyny trudnej sytuacji finansowej i przy pomocy rozwiązań zarówno prawnych jak i ekonomicznych pomóc powrócić na drogę do sukcesu.

UPADŁOŚĆ PRZEDSIĘBIORSTW

Zespół Kancelarii Wilijewicz i Partnerzy reprezentuje przedsiębiorców w postępowaniu o ogłoszenie upadłości – od przygotowania odpowiednio umotywowanego wniosku, przez postępowanie przed sądem upadłościowym, radą wierzycieli po kontrolę działalności syndyka i prawidłowości likwidacji majątku upadłego.

PRAWO HANDLOWE, OBSŁUGA PRZEDSIĘBIORCÓW I PRZEKSZTAŁCENIA

Zapewniamy profesjonalną obsługę prawną przedsiębiorców na każdym polu ich działania. Począwszy od wsparcia w wyborze odpowiedniej formy prowadzonej działalności, poprzez wsparcie w bieżących sprawach przedsiębiorstwa, po jego przekształcenie w przypadku znacznego rozwoju i konieczności optymalizacji podatkowej.

PORADY PRAWNE - ŁÓDŹ I WARSZAWA

Kancelaria Prawna Wilijewicz i Partnerzy jest wyspecjalizowaną kancelarią w zakresie prawa gospodarczego i spółek handlowych, dochodzenia roszczeń odszkodowawczych oraz prawa upadłościowego.

Udzielamy porad prawnych w Łodzi, które dedykujemy zarówno Klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym. W kancelarii do dyspozycji jest cały zespół prawników specjalizujących się w poszczególnych dziedzinach prawa.

Zapewniamy profesjonalną obsługę prawną osób indywidualnych oraz przedsiębiorców na każdym polu ich działania.

SKONTAKTUJ SIĘ  Z NAMI!

tel. +48 233 233 232
e-mail: kancelaria@kancelaria-wip.pl

Do naszych specjalizacji należą:

PRAWO HANDLOWE, OBSŁUGA PRZEDSIĘBIORCÓW I PRZEKSZTAŁCENIA
Prawo zamówień publicznych
Praowo odszkodowawcze
Windykacja należności
Prawo upadłościowe
Prawo budowlane
Prawo pracy
Prawo podatkowe
Prawo nieruchomości
Prawo górnicze